Richard Branson powiedział kiedyś, że "klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o pracowników, oni zatroszczą się o klientów." I miał wiele racji. Jednak nasza firma nie ma klientów a pacjentów, którzy są dla nas tak samo ważni jak nasi pracownicy. Głęboko wierzymy, że aby zapewnić najwyższy poziom opieki naszym pacjentom musimy dbać o motywację i morale naszych pracowników.

Jesteśmy niedużą firmą, która przez 5 lat działalności stale się rozrasta od jednego opiekuna i pacjenta do zespołu 50 pracowników i 70 pacjentów. Działamy głównie w hrabstwie Gloucestershire w niedużym miasteczku Tewkesbury, niedaleko Cheltenham.

Specjalizujemy się w opiece Community Care, czyli świadczeniu usług opieki w domach naszych podopiecznych, lecz nasza kadra jest wyszkolona do świadczenia usług opieki nocnej, paliatywnej i całodobowej. 

To co charakteryzuje nas na tle innych firm jest skupienie na człowieku. Nasz model biznesowy opiera się na wzajemnej symbiozie pacjenta i opiekuna, co pozwala nam lepiej poznać potrzeby naszych seniorów, a grafiki ustawiać w sposób powtarzalny. Nasi pracownicy cenią sobie natomiast spokój i atmosferę podczas pracy, możliwości rozwoju i indywidualne podejście do spraw życiowych.

Pragniesz stać się kolejnym ważnym ogniwem La vie en Rose?

POLSKA FIRMA DZIAŁAJĄCA W ANGLII W SKANDYNAWSKIM STYLU

La vie en Rose