Richard Branson powiedział kiedyś, że "klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o pracowników, oni zatroszczą się o klientów." I miał wiele racji. Jednak nasza firma nie ma klientów a pacjentów, którzy są dla nas tak samo ważni jak nasi pracownicy. Głęboko wierzymy, że aby zapewnić najwyższy poziom opieki naszym pacjentom musimy dbać o motywację i morale naszych pracowników.

Jesteśmy niedużą firmą, która przez 5 lat działalności stale się rozrasta od jednego opiekuna i pacjenta do zespołu 50 pracowników i 70 pacjentów. Działamy głównie w hrabstwie Gloucestershire w niedużym miasteczku Tewkesbury, niedaleko Cheltenham.

Specjalizujemy się w opiece Community Care, czyli świadczeniu usług opieki w domach naszych podopiecznych, lecz nasza kadra jest wyszkolona do świadczenia usług opieki nocnej, paliatywnej i całodobowej. 

To co charakteryzuje nas na tle innych firm jest skupienie na człowieku. Nasz model biznesowy opiera się na wzajemnej symbiozie pacjenta i opiekuna, co pozwala nam lepiej poznać potrzeby naszych seniorów, a grafiki ustawiać w sposób powtarzalny. Nasi pracownicy cenią sobie natomiast spokój i atmosferę podczas pracy, możliwości rozwoju i indywidualne podejście do spraw życiowych.

Pragniesz stać się kolejnym ważnym ogniwem La vie en Rose?

POLSKA FIRMA DZIAŁAJĄCA W ANGLII W SKANDYNAWSKIM STYLU

La vie en Rose

Kontakt:

+48 690 30 40 50

2017 La vie en Rose Home Care Ltd.

  • White Facebook Icon

Domiciliary Care Insurance – AVIVA Summary of Cover: – Employers Liability @ 10 million of Indemnity – Public Liability @ 10 million Limit of Indemnity – Professional Indemnity @ 2 million Limit of Indemnity – Includes cover for Liabilities arising from any error or omission by the Insured in the provision of nursing care, first aid and administration of medication – Liability for theft of customer's property by employees – Limit £25000.00

Kasia d'Orgee – Registered Service Provider British Master Degree – Revalidation of the Chronically Sick and Handicapped 18 years experience 7 years in the UK Theo d'Orgee – Non Executive Director