200
na start

Każdy nowy pracownik, który rozpocznie pracę do końca 2017 roku, otrzyma zaliczkę 200₤ gotówką, która stanie się bezzwrotna po przepracowaniu 6-cio miesięcznego okresu próbnego

Dołącz do La vie en Rose i zobacz co na Ciebie czeka

Nasza firma dba o swoich opiekunów, tak jak o pacjentów. Doskonale wiemy, że zadowolony pracownik to dobry opiekun i zadowolony pacjent. Wiemy także z jakimi wyrzeczeniami wiąże się wyjazd za granicę i rozpoczęcie nowego życia w Anglii. Dlatego przygotowaliśmy system premiowy, który pomoże Ci rozpocząć nową pracę, dodatkowo zmotywować i ułatwi Ci podjąć decyzję.

150
za polecenie

Znasz kogoś kto chce u nas pracować? A może chcesz przyjechać z kimś jeszcze? Poleć nam opiekuna, a gdy podpisze stały kontrakt otrzymasz 150₤ za polecenie.

500₤ 
na zakup samochodu

Planujesz zakup samochodu, który ułatwi Ci pracę? Chętnie dołożymy 500₤ pod warunkiem, że będziesz z nami przynajmniej rok.

Opiekun miesiąca 50

Doceniamy zaangażowanie i profesjonalizm. Ważne są też dla nas opinie naszych pacjentów. Dlatego, co miesiąc ktoś zostaje doceniony dodatkową premią 50₤ a kilka dodatkowych osób otrzymuje bony o wartości 30₤.

50 na każde dziecko

Opiekunowie posiadający dzieci w Anglii otrzymują od La vie en Rose 50₤ dodatku do pensji na kieszonkowe dla pociechy.

30 w bonach na Święta i za pochwały

Niezależnie od nagrody opiekuna miesiąca wyróżniających się opiekunów nagradzamy bonami 30₤. Dodatkowo podczas świątecznych okazji rozdajemy dodatkowe bony. 

Ubezpieczenie od nieszczęsliwych wypadków

Wszyscy nasi opiekunowie objęci są dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek pobytu w szpitalu. Każdy dzień w szpitalu to 100₤ rekompensaty.

Najwyższa stawka za travelling time w Anglii 

Podróżując do pacjentów także jesteś w pracy. Dlatego refundujemy Ci każdą przejechaną milę najwyższą stawką w Anglii wynoszącą 0,30₤/SM w przypadku, gdy używasz własnego samochodu. Wystarcza to na opłacenie kosztów eksploatacji oraz Twojego czas w pracy.

Podwyżka za staż pracy

Szanujemy lojalność pracowników, dlatego każdy rok przepracowany w La vie en Rose to dodatkowe 0,30₤ więcej do stawki godzinowej.